Hakkımızda

Hakkımızda

MSM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

6331 İş Sağlığı ve Güvenliği kanunun mimarları olan emekli baş iş müfettişleri ; Fazıl ÖLMEZ, Mustafa Cengiz AYNA ve Mustafa Nejdet  ÇARIKCI hocalarımızın öğrencisi olarak merhaba dediğimiz İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri çalışmalarına 2014 yılından bu yana  devam etmekteyiz.  Devasal projelerde yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübelerle 2017 yılında kurumsal firmamız olan MSM  İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri Şirketini  kurduk.

Firmamız 4857 sayılı İş Kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kapsamında; İş Güvenliği, İş Sağlığı, Mühendislik Hizmetleri, İş Güvenliği Eğitimleri, Risk Analizi Çalışmaları, İş Güvenliği ile ilgili ölçüm ve analiz (Laboratuar) çalışmalarını; Bilgili, Tecrübeli, Teknik açıdan gelişmelere açık kadrosu ile çalışma hayatı içerisinde oluşabilecek riskleri, sorunları ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, uzman çalışanları ile birlikte proaktif yaklaşımla çözüme ulaştırmak, sağlıklı, güvenlikli bir çalışma ortamına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

İşverenler olarak  çalışanlarımızın iş sağlığını ve güvenliğini sağlayalım ki yaptığımız devasal  yapıtlar çalışanlarımıza mezar olmasın.Ayrıca iş sağlığı ve güvenliği sağlanmış işyerlerinde alınan verimlerin daha fazla olduğunu unutmayalım.  Biz işverenler olarak çalışanlarımızın sağlığını  ve güvenliğini sağlamak  hukuki açıdan olduğu kadar vicdani olarak da görevimizdir.

Çalışanlar; İşverenlerin belirlediği kurallara uymakla yükümlü olduğunuzu  belirtir kendi sağlığınızın ve güvenliğinizin baş mimarı kendiniz olduğunu unutmayınız. Oluşturulan güvenli ortamda bütün kurallara uymanız halinde iş kazaların %88’ini engellediğinizi biliyor muydunuz?

Biz isg profesyonelleri olarak amacımız  işveren,teknik ekip ve çalışanlarla işbirliği içinde olarak güvenli ortamlarda daha verimli üretim yapmaktır.

Sağlıklı ve Güvenlikli bir çalışma hayatı diliyoruz..

Sebahattin BOLAT

TEDBİRİ ÖNEMSEYİN
HAYATA GÜLÜMSEYİN

Hemen Ara

Soru Sor
Nasıl yardımcı olabiliriz?